Zengin arkadaş ile evlilik

Maddi durumu iyi olan halk diliyle zengin olan insanlar evlenmek için bir eş adayı ararlar. Bu durumu ilk olarak yakın arkadaşları, çalıştığı yerdeki arkadaşları veya ailesiyle paylaşır. Lakin buralardan istediğini bulamayan zengin insanlar, evlilik sitel


Maddi durumu iyi olan halk diliyle zengin olan insanlar evlenmek için bir eş adayı ararlar. Bu durumu ilk olarak yakın arkadaşları, çalıştığı yerdeki arkadaşları veya ailesiyle paylaşır. Lakin buralardan istediğini bulamayan zengin insanlar, evlilik sitelerine başvurarak evlenmek istediklerini ifade ederler. 

Bekar, boşanmış, dul ya da eşi vefat etmiş insanlar da zengin birisiyle evlenmek ve hayatını mutlu geçirmek ister. Hayatının devamını maddi olarak hiçbir sıkıntı çekmek istemeyen insanlar, zengin arkadaş ile evlilik düşünerek bu yola baş koyarlar.

Zengin biriyle evlilik

Zengin insanların da bir kalbi olduğunu asla unutmamak gerekir. Onların da sevmeye ve sevilmeye hakları vardır. Bu yüzden geçmiş zamanında çalışmış belli bir yere gelmiş ama arkadaş / eş konusunda şansı yaver gitmemiş insanlar da aramızda yer almaktadır. Bu tür insanlar yalan ilişkilerden sıkılmış, paranın değil sevginin gücüne inanan ve sevilmeyi bekleyen insanlardır. Zengin arkadaş ile evlilik diğer durumlara nazaran daha kolaydır. Çünkü evleneceğiniz kişinin maddi zorlukları yoktur. Kadınlar ve erkekler hayal ettiği eşe sahip olabilir ve bundan sonraki hayatında ise daha güzel bir hayat geçirebilirler.

Zengin arkadaş ile evlilikte güven

Zengin arkadaş ile evlilikte güven ilişkisi her şeyden çok önemlidir. Zengin arkadaş mutlaka sizden sevilmeyi beklemektedir. Sizin onu sevmekten ziyade parasını düşünmeniz onun gözünde sizi “herkes” yapar. Zengin bir arkadaş ile ilişki düşünülüyorsa ilk olarak karşılıklı güven verilmelidir. Zengin arkadaş için güven önemli olduğu kadar fedakarlık da önemlidir. Zengin birisi, sizden mutlaka fedakar olmanızı, onun için neler yapacağınızı görmek isteyecektir. 

Zengin insanlar evlenmek istediklerinde genellikle evlilik sitelerinde takılmaktadır. Çünkü piyasadaki herkesin onunla evlenmesindeki amacın para olduğunu düşünür. Bu yüzden onu konuşmalarıyla, mesajlarıyla, davranışlarıyla gerçekten seven birisini aramaktadır. 

Zengin arkadaş ile ciddi evlilik

Zengin arkadaş aramak için evlilik sitelerinde aktif olarak dolaşmak ve vakit geçirmek gerekmektedir. Ciddi evlilik isteyen zengin inşalar, hem onu sevecek hem de sahiplenecek insanlar aramaktadırlar. Zengin evlilik düşünen insanlar ya özel ya da kamu sektöründe çalışmaktadırlar. Burada çalışan zengin insanlar, mantık evliliği yerine ciddi evlilik düşünmektedirler. Zengin insanlar sitelerde vakit geçirirken genellikle karşı adaylardan şunları beklemektedir;

  • Açıklamalarıyla dürüst
  • Fotoğrafları ile net
  • Karakteri ile güvenilir
  • Sözleri ile anlaşılır
  • Yalansız bir yaşam
  • Sadakatli bir ömür

Zengin arkadaş ile evlilik düşünenlerin bu faktörlere uyması hem avantaj olup hem de karşı cinsin kalbinde taht kurmaktır.


Giriş yap Ücretsiz Kayıt Ol

Yorumlar


Nurdan Avatar
Nurdan - 1 yıl önce
Slm istanbul avrupada ailemle yasiyorum evnenip ayrildim bir oglum var 12 yasinda mutlu sicdk bir yuvam olsun istiyorum ciddi evlilik isteyen yassin sevgili flort arkadas olalim kisiler yazmasin ahla kirkusu ahlak deyerlerine onem veren kotu aliskanliklari olmayan evnenip bosanmis tek cocuklu istanbul tarafi maddi durumu iyi isi gucu yerinde inavli hayirli es istiyorum benim icin maddiyat cok onemli evi olacdk arsbasi olacak yazligi olacak zengin hayirli es istiyorum orta yas 49 56 yaslari istanbul tarafi yurdisi yazmasin
Sinan Avatar
Sinan - 8 ay önce
Ben 32 yaşındayım bekarım ciddi anlamda bir bayanla tanışmak istiyorum
Mesaj yazmak zorunlu.
Markdown işaretlemelerini destekler.