Mutlu Bir Evlilik

Evlilik öncesi gerekli anlaşmazlıklar olmadığı, yeterli maddi güce sahip olunduğu ve kişiler arasında yeterli sevgi saygı bağı olduğu sürece mutlu bir evlilik başlayacaktır.


 Evlilik zor bir olgu olsa da evliliğin başlaması kolay bir olaydır. Evlilik öncesi gerekli anlaşmazlıklar olmadığı, yeterli maddi güce sahip olunduğu ve kişiler arasında yeterli sevgi saygı bağı olduğu sürece mutlu bir evlilik başlayacaktır. Evlilik öncesi süreçler herkese zor olarak gelse de asıl olay evlilik sonrasında başlamaktadır.

 Yazımızda bahsettiğimiz gibi evlilik sonrasında çiftler arasında bazı anlaşmazlıklar olabilmektedir. Bu anlaşmazlıklar genelde yılların getirdiği alışkanlıkların karşı tarafa uymaması ve bunun getirdiği sorunlardır. Özellikle evlilik öncesi belirli bir flört dönemi yaşamayan çiftlerde bu sıkça görülmektedir. Bu sorunlar silsilesi zamanla sevgiyi yıpratmakta ve ucu boşanmaya kadar gidebilmektedir.

 Evlilikte sorunlarla karşılaşmamak için bazı hususlara azami derecede dikkat etmek gerekmektedir. Evlenmeden önce o kişiyle belirli bir süre ve flört dönemi geçirmenin öneminden bahsetmiştik, peki bunu nasıl yapacağız? Doğru kişiyi nasıl bulacağız? Kendimize eşit kişilerle nasıl görüşeceğiz?

 Kamu Evlilik

 Kamu evlilik, kamuda çalışan memurların birbirleriyle tanışıp mesajlaştıkları, amaçlarının evlilik olduğu, güvenli bir evlilik sitesidir. Bu evlilik sitesi kamuda çalışan memurları isteklerine göre kolay bir şekilde kriterlere ayırarak birbirlerini bulmasını, evliliğe yönelik flört etmesini ve tanımasını amaç edinmektedir.

 Kamu Evlilik Sitesi Nasıl Çalışıyor?

 Evlilik Sitesi olan kamuevlilik.com üyelik sistemiyle çalışan bir sitedir. Öncelikle siteye giriş yaparak üyeliğinizi oluşturmalısınız, üyeliğinizi oluşturduktan sonra üyeliğinizin bir doğrulama süreci olacaktır, bunun için sizden bazı bilgiler istenebilir. Bu doğrulamanın amacı üye olan kişileri güvenli kişi kriterine uydurmak ve site üzerinden güvenli bir şekilde yararlanmayı sağlamaktır.

 Üyeliğinizi tamamladıktan ve üyeliğiniz onaylandıktan sonra, sitede bulunan kriter filtreleme kısmından şehir, yaş, boşanmış, bekar, eğitim düzeyi, meslek grubu gibi kriterlere bağlı kalarak filtreleme yapabilir ve aradığınız en uygun eş adayını bulabilirsiniz. Aradığınız kişiyi site üzerinden bulduktan sonra kolay mesajlaşma özelliği sayesinde telefon numaranızı vermeden site üzerinden mesajlaşabilirsiniz.

 Kamu Evlilik Sitesi diğer sitelerden tamamen farklı bir konsepte sahip olmakla birlikte güvenli bir evlilik sitesidir. Site üzerinde yaşadığınız ve aklınıza takılan her konuyla ilgili destek alabileceğiniz bir destek hattının bulunduğu sitemizde hoşça vakit geçirebilir ve aradığınız en doğdu kişiyi bulabilirsiniz.

 

 


Giriş yap Ücretsiz Kayıt Ol

Yorumlar


Henüz hiç yorum yapılmamış. İlk yorumu hemen sen yap!
Mesaj yazmak zorunlu.
Markdown işaretlemelerini destekler.