Arkadaşlık siteleri

Arkadaşlık siteleri aradığınızda Google üzerinde birçok siteye denk gelirsiniz. Lakin bunların içerisinden hangisi güvenilir, hangisi emek hırsızı bilemezsiniz. Hem siteye hem de kullanıcılara güven sorunu olması evlilik hayalleri kuran insanların umutlar


Dünya hayatını daha renkli bir yere dönüştürmek, yalnızlığa son vermek, mutlu bir hayat kurmak için oldukça popüler ücretsiz arkadaşlık siteleri bulunmaktadır. İnsanların keyifle sohbet edeceği ve isteğe göre hayat arkadaşı bulacakları siteler, ücretsiz ve ücretli diye ikiye ayrılmaktadır. Ücretsizlerin tek amacı; insanların birbirleri ile tanışmasına yardımcı olmak, mutlu evliliklere imza atmaktır. Ücretlilerin ise; siteye gelen kullanıcılardan para kazanmaktır. 

Arkadaşlık siteleri aradığınızda Google üzerinde birçok siteye denk gelirsiniz. Lakin bunların içerisinden hangisi güvenilir, hangisi emek hırsızı bilemezsiniz. Hem siteye hem de kullanıcılara güven sorunu olması evlilik hayalleri kuran insanların umutların yeşermesine neden olmaktadır. Peki, arkadaşlık siteleri nelerdir? gibi bir soru aklınızda bulunuyorsa yazımıza geçebiliriz. 

Arkadaşlık siteleri örnekleri

Arkadaşlık siteleri hem arkadaş hem de eş bulmada önemli rol oynamaktadır. Kişinin mantık ya da ciddi arkadaşlığı yapması sonucu sitelerin durumu ön plana çıkmaktadır. İlk olarak amacınızı belirlemeniz sitelere yoğunlaşmanıza yardımcı olacaktır. Piyasada bulunan arkadaşlık siteleri şunlardan oluşmaktadır;

 • Kamuevlilik: Oldukça popüler olan site, harika görünüme, güvenilir ortama ve ücretsiz hizmete sahiptir. Site içerisinde çok rahat mesaj atma özelliği, başka profillere bakma ile arkadaş arayanların ilk noktasıdır. Arkadaşlık siteleri konusunda ilk sırada yer alan sitede, yıl içerisinde çok sayıda yeni evlilik, arkadaşlık ve dostluk oluşmaktadır. Site oldukça güvenilirdir ve tüm destek hatları 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.
 • Memureş: İnsanların ücretsiz üye oldukları arkadaşlık sitesidir. Kriterlerinizi belirttikten sonra üye olup site içerisinde gezinebilirsiniz. Evlilik sitesi olan memuresreklam postaları açık olan sitedir. Aday bulmak için genel kriterlere sahip sitede iletişim kanalları da aktif olarak bulunmaktadır.

Arkadaşlık siteleri nasıl olmalıdır?

Arkadaşlık, dost, sevgili ya da eş bulma siteleri temel olarak basit, yazı puntosunun büyük, görünümünde beyaz olması gerekmektedir. İnsanların beyaz sayfaya uzun süre bakması gözleri yormaz. Lakin renkli sayfalara bakması gözleri çok çabuk yorar. Site içerisindeki görünüm de çok önemlidir. Çok basit bir şekilde profil inceleme, karakter analizi yapma, detaylı kriterlere göre arama yapma, her insan grubuna hitap etme, fotoğraflı ilanları gibi etkenler arkadaşlık siteleri için en önemli kriterdir.

Arkadaşlık siteleri içeriği nasıldır?

Site içerisine giren insanlar, bulacakları arkadaşların genel özelliklerine bakmak isterler. Bu yüzden arkadaşlık siteleri kriterleri göstermede açık, kriterlerin gösterim yeri oldukça sade ve farklı kriterler aynı sayfada olmalıdır. Ücretsiz ve güzel arkadaşlık siteleri platformlarında olması gerekenler şunlardır;

 1. Detaylı arama özelliği
 2. Mesat atma butonu
 3. Favoriye ekleme özelliği
 4. Kişiye duyguları belirtecek ikonlar gönderme
 5. Kişinin sayfasının ziyaret ettiğini gösteren buton
 6. Fotoğraflar
 7. İlanlar
 8. Zil çalma özelliği
 9. Ücretsiz olması
 10. Üye olunurken kayıt ya da giriş parası talep etmemesi
 11. Aradığı kriterleri belirtecek filtreme özelliği

Giriş yap Ücretsiz Kayıt Ol

Yorumlar


Yasar erdal Avatar
Yasar erdal - 7 ay önce
Seviyeli ciddi bir ilişiki için yazın
Mesaj yazmak zorunlu.
Markdown işaretlemelerini destekler.