Arkadaş bulma sitesi

Arkadaş bulma sitesi genel olarak şu şekilde olmalıdır; Tasarım olarak sade olmalıdır Üye panelini geçtikten sonra karşılıklı mesaj atma özelliği sitede yer almalıdır Sitedeki maddeler, açıklamalar çok basit şekilde ifade edilmelidir Güvensiz insanl


Her zaman yanında olan, zor ya da iyi gününde yanından eksik olmayan ve dert ortağı olarak bilinen “arkadaşlık” günümüz zamanlarında daha zor durumdadır. Hem iyi hem de güvenilir arkadaş bulmak oldukça zor durumdadır. Dost ve akrabalardan başka arkadaş isteyen insanlar hem sosyal medya hem de arkadaş bulma siteleri üzerinden araştırma yapmaktadır. 

Sosyal medyanın her ne kadar arkadaş bulma gücü yüksek olsa da çok insan olduğundan güven ortamı da azalmıştır. Lakin arkadaş bulma sitesi olarak bilinen evlilik siteleri piyasada yer almaktadır. Arkadaş bulma sitesi olarak piyasada çok sayıda site yer almaktadır. Bunların genel olarak analizini yaparken doğru ve dürüst bilgiler içerdiğine sitenin en alt kısmından ulaşabilirsiniz. Gözü yoran resimlerden ve renkli siteler sizin sağlığınız için de uygun değildir. Arkadaş bulma sitesi genel olarak şu şekilde olmalıdır;

  • Tasarım olarak sade olmalıdır
  • Üye panelini geçtikten sonra karşılıklı mesaj atma özelliği sitede yer almalıdır
  • Sitedeki maddeler, açıklamalar çok basit şekilde ifade edilmelidir
  • Güvensiz insanların sitede yer almaması gerekir. Kişiler bunu inceleyerek ve karakter analizi yaparak sonuca ulaşabilirler
  • Ayrıca arkadaş bulma sitesinin destek hattı her daim aktif olmalı ve farklı iletişim yolları ile insanları kucaklayabilmelidir.

Güvenli arkadaş bulma sitesi  

Arkadaş bulma sitelerinde en çok güven ve sadakat aranmaktadır. Bir insan arkadaş bulma sitesine üye olduktan sonra ilk olarak karşı cins adayları incelerken profil analizinde güveni aramaktadır. Bir ilişkide ya da arkadaşlık sırasında güven yoksa o ilişki ölmüş, yok olmuş demektir. Güven her ikili ilişkinin mimarıdır. İlk olarak sitelerin güvenli mi güvensiz mi olduğuna dikkat etmeliyiz. 

Güvenli sitelerin en büyük özelliği sitelerinde reklamların az olduğu ve ücretsiz kayıt imkanı sunmalarıdır. Arkadaş bulma siteleri genel olarak evlilik siteleri adı altında toplanmıştır. Çoğu evlilikte hem eş hem arkadaşlık aranır. Bunun için mutlaka güvenilir sitelerden eş ya da arkadaşlık aramanız yararlı olacaktır. Para tuzakları, reklamlar bol olan, adı duyulmamış sitelerden uzak durmak gerekmektedir. 

Arkadaş bulma sitesi için öneriler 

Arkadaş bulma sitelerinde bir arkadaş ya da eş arayanlar ilk olarak ne kadar ciddi olduğunun farkına varmalıdır. Bazen bir arkadaş sizin tüm hayatınızı olumlu/olumsuz değiştirebilir. Arkadaş bulma sitesine girmeden önce arkadaşlık ve ilişki kavramlarının ne olduğunu, bunları bulduktan sonra neler kazanıp neler kaybedeceğine bakılması gerekir. 

Arkadaş bulma sitelerinde fotoğrafı olmayan, profilini tam anlamıyla doldurmamış, yalan ya da yanlış bilgiler içeren insanlardan kesinlikle uzak durulmalıdır. Her ne kadar arkadaşlık sitesi güvenli olsa da siteler kişileri kontrol edemediği için yalancı ve güvensiz insanlar piyasada bulunmaktadır. Her insan arkadaş edinerek hayatını renklendirmek ister. Bu yüzden, arkadaş seçimini mutlaka en iyi şekilde yapmalıyız. Arkadaş bulma sitesi için üye olunurken sizden basit şeyler isterler; adınız, kullanıcı adınız(rumuz), yaşınız ve cinsiyetiniz gibi. Bu durumlardan başka bilgi isteyen sitelerden mutlaka uzak durunuz. 


Giriş yap Ücretsiz Kayıt Ol

Yorumlar


istanbul avrupa ykası bayan arkadaşlık arıyorum Avatar
istanbul avrupa ykası bayan arkadaşlık arıyorum - 1 yıl önce
40 yasında esmer orta duzey yonetiyim..evlilik aramıyorum..sevgili arıyorum..maddi manevi yanında olacağiım..özel bir bir bayan arkadaşlık arıyourm.. ems...._t@hotmail.com
Mesaj yazmak zorunlu.
Markdown işaretlemelerini destekler.