Evlenmek isteyen bayanlar

Evlenmek isteyen bayanlar yaşam şartlarından yeni bir eşe kadar her şeye dikkat etmelidir. Kadınların durumları erkeklere göre daha zordur. Örneğin; evlenmek isteyen kadınlar yeni bir hayata başlarken oldukça duygusal dönemler geçirebilmektedir. Kadınları


Evlenmek isteyen bayanlar yaşam şartlarından yeni bir eşe kadar her şeye dikkat etmelidir. Kadınların durumları erkeklere göre daha zordur. Örneğin; evlenmek isteyen kadınlar yeni bir hayata başlarken oldukça duygusal dönemler geçirebilmektedir. Kadınların yeni bir eş bulması ve evlilik hayaller düşünmesi kolay değildir. Çünkü evlilik uzun bir yol olup evlenmek isteyen bir erkek bulmak da zordur.

Teknoloji ile haşır neşir olmamız yeni evlilik sitelerinin kapısını açmıştır. Artık evlenmek isteyen kadınlar evlilik sitelerine girerek evlenmek istediği dürüst ve profiline yani karakterine uygun kişiyi rahatlıkla seçebilme hakkına sahiptir. Evlenmek isteyen bayanlar geleneksel (görücü usulü) yerine teknolojik sistemle daha sağlıklı evlilikler kurabilmektedir.

Evlenmek isteyen kadınlar evlenmek için neler yapmalıdır?

Evlenmek isteyen kadınlar genel olarak eş ya da arkadaş seçiminde pür dikkat olması lazım. Günümüz dünyasında hırlısı da var hırsızı da. Onun için evlenmeden önce karşı cins detaylı olarak araştırılmalı ve incelenmelidir. Her “seni seviyorum” diyene gönül verilmemelidir. Evlilik ciddi bir süreç olduğundan araştırma için evlilik sitelerine yönelebilirler. Buradaki analizlere, sohbetlere ve verdiği sözlere göre eş seçmek daha mantıklı ve sağlıklıdır.

Karakter seçiminden sonra eğer flört dönemi geçiriliyorsa, mutlaka sizin yanınızda nasıl başkalarının yanında nasıl olduğu gözlemlenmelidir. Evlenmek isteyen bayanlar sadece eş ile evlenmezler. Ailesi ile de mecazen evlenirler. Ailelerin uyumu da çok önemlidir. Kavgaların çoğu aile arasındaki sorunlar nedeniyle çıkmaktadır. Kadınlar evlenmek için fedakarlık yapmalıdır. Karşıdaki erkeğe güven vermelidir. Onun yanında olmayı çok istemelidir. Onunla bir yuva kurmayı ve onunla yaşlanmayı mevcut değerlerden daha çok istemelidir.

Evlenmek isteyen bayanlar nelere dikkat etmelidir?

Evlenmek isteyen bayanlar ilk olarak karşıdaki kişinin sizi sevip sevmediğine dikkat etmelidir. Düşüncelerinize saygı gösteriyor mu ve sizi düşünceleriniz konusunda yalnız bırakıyor mu buna dikkat edilmelidir. Karşımızdaki erkeğin ailevi bağlarına, hal ve hareketlerine özen gösterilmeli ve davranışları incelenmelidir. 

Karşımızdaki kişi ile ilk defa evleneceğinizden pişman olmamak adına flört döneminde; davranışları, verdiği sözleri yerine getirme, konuşma tarzına ve az buz geçmişine dikkat edilmelidir. Ayrıca kadınların erkeklerden daha düşünceli olduğu bilinmektedir bu yüzden, karşımızdakinin de en az bizim kadar düşünceli olmasına dikkat etmeliyiz.

Evlenmek isteyen bayanlar neyden kaçınmalıdır?

Evlenmek isteyen bayanlar ilk olarak halk arasında insanlara bağıran erkeklerden kaçınmalıdır. Gösteriş meraklısı ve aşırı derece de şımarık erkeklerden de uzak durmalıdır. Evlenmek isteyen kadınlar mutlaka yalan söyleyen erkeklerden, sözünde durmayanlardan, ailesine bakamayan, koruyup kollayamayan ve maddi anlamda sizi zora sokan erkeklerden de uzak durulmalıdır.

 

 

 


Giriş yap Ücretsiz Kayıt Ol

Yorumlar


Kenan Avatar
Kenan - 1 yıl önce
Slm bayan arkadaş arıyorum ilgilenen hanımlar tanitici msj atsin
Kenan Avatar
Kenan - 10 ay önce
Slm bayan arkadaş arıyorum ilgilenen hanımlar msj yada çağrı atsın.
Hayrettin Avatar
Hayrettin - 9 ay önce
74 yaşındayım eşimi kaybettim ömrüm kalan kısmı bir bayan arkadaşla geçirmek yaşıma uygun Dinç kültürlü tesettürlü bir bayanla geçirmek istiyorum ilgilenenlerle WhatsApp'tan yazışabiliriz hepinize selam ve sağlıklar diliyorum
Selahattin PULAT Avatar
Selahattin PULAT - 8 ay önce
Gerçek ve ciddî niyyetli
Ercan atak Avatar
Ercan atak - 7 ay önce
Evlenmek istiyorum
Ercan atak Avatar
Ercan atak - 7 ay önce
Evlenmek istiyorum
Mesaj yazmak zorunlu.
Markdown işaretlemelerini destekler.